• Новак
Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola Electrify 2 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola Electrify 2 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

DEN 1831.20

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА КОМПЛЕТ ЗА СОВРШЕН, БАЛОН-СЛОБОДЕН УСОГЛАСУВАЊЕ - Нашата едноставна инсталација алатка прави совршен рата бриз.Направен во САД.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што екранот е направен од околу 1mm помали за подобрување на леснотијата на инсталација. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини Преносни Виткање За Миење, Кофа Автоматско Дома Патуваат Само-Вози Турнеја Долна Облека Количка За Миење

✔Виткање дизајн : мали и удобно, само 3.6 см дебелина, мали, таа заштедува простор, е многу погодна за пату�

DEN 1216.80