• Новак
900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински Управувач

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

DEN 2329.68

Достапност
Достапно за нарачка

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори надвор од својата LED екранот, кои може да се користи со или без греење.Електричен грејач, исто така, има лесен 0-8 час тајмер функција.Да го вклучите оваа преносни електрични грејачи, тоа ќе се загрее во 3 секунди, што можете веднаш да се загрее.Можете да го поставите времето пред спиење, и радијатор автоматски ќе се исклучи кога времето е горе, така што немора да се грижите за губење на електрична енергија.Далечински управувач и паметни времето функција : дома простор грејач е опремен со далечински управувач, а температурата може да биде лесно да се постави со лежи на троседот или креветот.Сепак, електричен грејач ќе престане греење функција кога тоа е паузирано, и само LED пламен функција може да работи.Основни Информации : Име на Производ : Самостојна електрични fireplace Material : metal Power : 900 WSize : ширина 170 MM* висина 330 MMSuitable област : во рок од 20 square Mode на работата : далечински control Timing функција : 8 часа или more Heating метод : електрични wire Package вклучува : 1 X електричен грејач.Брза греење : простор грејач користи PTC греење на елемент со моќност 900 W.На канцелариски простор грејач усвојува виси прстен дизајн, кој е лесно да се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76