• Новак
PHEZEN Помине Уметност Нокти Раб, Лесно француски Насмевка Линија Машина Помине Уметност Акрилик Алатка за Полнење, француски на доградба на Акрилни Нокти Про 9 Голем?

PHEZEN Помине Уметност Нокти Раб, Лесно француски Насмевка Линија Машина Помине Уметност Акрилик Алатка за

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Големини : Ова Овална - форма француски Тример од 1 до 9 големини, Мулти-форма и Мулти-големина за правење француски ноктите сликарство, може да се користи за било ноктите.Висок Квалитет : Направени од не ' Рѓосувачки челик,со висок квалитет,може да се користи за подолго време.Овој здрав гел ноктите машина работи одлично, можете да го користите да го прави многу различни чисти крива линија.Француски Маникир : Лесно Помине Уметност Алатка, Анти- ' рѓа, Трајни, тоа може да ви помогне да прави совршен француски ноктите многу пати.Флексибилни и совршен за употреба на двете ноктите и ноктите.Примена : За создавање на убава насмевка линија на вашиот доградба на акрилни нокти.Погоден за професионална употреба и за домашна употреба и сите професионални manicurist или почетник.Беспрекорна Насмевка Линија : акрилик На машина работи како шарм.Корисна малку акрилик машина брзо ќе мувла совршен смешко, заштеда на вашето време и да ги направите вашите нокти шармантна.Француски насмевка линија секачи : Повеќето видови на француски насмевка линија секачи ви помогне да додадете прави, криви, вертикален, брановидна модели и така натаму, и друг занает нож може да се примени за детали корекција за да се постигне прецизно сечење.Широк спектар на апликации : Овие нокти работ плоча модули се погодни за manicurists или почетници, тие се погодни за нокти салони, бањи, ноктите училишта или лични нокти педикир.Карактеристики : Материјал : Средување на шаблон : нерѓосувачки steel Craft сечилото : алуминиум и нерѓосувачки steel Color : silver Package вклучува : 1x француски помине trimmers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се

DEN 647.76

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76