• Новак
Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија за Двор Градина Двор Ограда ?

Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

DEN 979.20

Достапност
Достапно за нарачка

8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, пикник, свадба, фарма, базен, секоја прилика. ✉Совршен Подарок : искористете ја оваа симпатична поштенско сандаче покрие со убава декоративни модели за да испратите топли поздрави.Повеќе големини на располагање : Стандардна Големина : 21 x 18 инчи / 52.Повторливи се Користи повеќе пати.Поштенско сандаче НЕ е вклучена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат