• Новак
FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен Ефект, Прилагодлив Термостат, Заштита Прегреат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

DEN 2205.60

Достапност
Достапно за нарачка

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат своите шепи, стави растение или украс на врвот.Квалитет на Дизајн И Безбедносни Карактеристики : Оваа печка грејач има реални пламен ефект кој дава затоплување и пријатно сјај.Многу кул на допир.Напон : 110/220 Vweight(kg):1. -Со променлива топлина прилагодувања на 300 и 600 W W, шпорет обезбедува вашиот дом со една прекрасна постојана топлина дека нема да избледи.9 КАРТОНСКА кутија Големина:Dxšxv (cm)33*22*42cm Description Timer : None Remote контрола : None LED се прикаже : Yes Power : 800-1500 w Speed : Li M/H(3 брзина)за Апликација : Дом,Автомобил,Канцеларија,Дневна соба,Јога соба,итн.Доволно безбедно : Топлина доаѓа од врвот на огнот, од децата се стигне и лесен за користење, инсталирајте и uninstall.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк�

DEN 599.76

Вкупно Пет Здравствени Гумени Куче Јаки - Ветеринар-Одобрени Јаки со цел да се Спречи Миленици од Гризе и Гребење

Удобни Гумени Јака – На надувување боја е удобно за кучето да се носат и користи Велкро затворање да се �

DEN 647.76