• Новак
Idealiy Диносаурус Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација на Кујната Кабинет тоалетка

Idealiy Диносаурус Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација на Кујната Кабинет тоалетка

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Abs.Увезени.Материјал : ABS + Стакло.Големина на : [Вратата Knob]-3.5×2.8 CM/1.38×ВО 1.10. [Завртка]-0.4×2.5 CM.Лесен за инсталација : секој управувач е обезбеден со соодветен завртка.Погоден за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, итн.Фиока Повлече Handle Material : ABS + Glass With различни букви, нашиот фиока knob рачка има еден магичен ефект во украсување и додава бои за вашиот простор.Лесен за инсталација : секој управувач е обезбеден со соодветен screw Suitable за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, итн.Пакетот вклучува : 4 X фиока knob handle4 X завртка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68