• Новак
1PC 12mm-40mm 1/2 инчен Кол Намалена месо тело ХСС Пресврт Вежба Малку (12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/28/30/32/35/38/40mm),28.5

1PC 12mm-40mm 1/2 инчен Кол Намалена месо тело ХСС Пресврт Вежба Малку (12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/28/30/32/35/38/40mm),28.5

DEN 1149.60

Достапност
Достапно за нарачка

Број на модел : 12.0~40.0 mm.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ. Бренд име : Бум-мун,Вид : Пресврт Вежба Малку.Резерви : Металугрија.Материјал : High Speed Челик.Употреба : Метал Дупчење Бренд Име : Бум-мун Материјали : Металугрија Материјал : High Speed Челик должина : MM Тип : Пресврт Вежба Малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60