• Новак
Hạt giống Dưa Hấu ruột đỏ - Hạt giống Dưa Hấu vỏ đen quả да (ruột đỏ) - ( Dua Hau - 30 hạt )

Hạt giống Dưa Hấu ruột đỏ - Hạt giống Dưa Hấu vỏ đen quả да (ruột đỏ) - ( Dua Hau - 30 hạt )

DEN 513.60

Достапност
Достапно за нарачка

Chất lượng chong, không biến đổi генерација : 30 hạt.Hạt giống Dưa hấu còn được gọi là Hạt giống Dưa hấu đen ruột đỏ không hạt.Dưa hấu phát triển ở các vùng cứng của USDA từ 3 đến 11. Hạt giống Dưa Hấu ruột đỏ - Hạt giống Dưa Hấu vỏ đen quả да (ruột đỏ) - ( Dua Hau - 30 hạt ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00