• Новак
Joyidec Божиќ Dab Еднорог Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија за Двор Градина Двор Оград

Joyidec Божиќ Dab Еднорог Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско

DEN 1538.40

Достапност
Достапно за нарачка

Повторливи се Користи повеќе пати.8cm, одговара за Американскиот Стандард пост поштенски сандачиња Папагали Големина : беа 25,5 x 21inch / 64.Ништо не е фиксна во светот, Сè се менува.Во споредба со традиционалните ПВЦ материјал, тоа е повеќе издржливи и не е лесно да се браздата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76