• Новак
MONSTE Виси Utensil Носителот Куки Кујна Utensil Закачалка Ѕид 360 Степени Ротирачки Виткање Кука Utensil Управување со 6 Куки(1 Пакет,Бела)

MONSTE Виси Utensil Носителот Куки Кујна Utensil Закачалка Ѕид 360 Степени Ротирачки Виткање Кука Utensil Управување

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ротирачките utensil за носител со 6 куки можат слободно да ротираат 360 степени за да го освежите вашиот домашен простор.Премиум пластични не метал АБС материјал е светлината-тежина, но можат да носат до 5lbs!Црна лепило куки за ѕид или полица, а владата. 2 начини да се откажам : Прикачете како таванот кука или под кабинет utensil држач;Закачите на било кој ѕид или мазна површина.Само лепило куки не треба да се drilled : Чистење на мазна површина и се исуши целосно; откине јасно леплива поддршка; Примени на чиста површина;Стави на utensil закачалка кука на леплива пластични.Одличен за зад една спална соба вратата да се откажам играчки, прибор, капчиња растенијата закачалки, облека, кеси, чанта, куп, ранец, кригла носителот, прибор, грб, крпи, пан, календар, хартија резерви.Боја : црна, white Feature : 6-Ноктот,самолепливи,180 Степени, Вертикална,360 Степени Rotating Main материјал : ABSSingle тежина : околу. 34 g/ 1.2 ounces Package вклучува : 1/2/4 КОМПЈУТЕРИ Ноктот ротирачки hooks Note : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60