• Новак
XFentech М3 Филипс Завртки-304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Само Дупчење Countersunk Завртки

XFentech М3 Филипс Завртки-304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Само Дупчење Countersunk Завртки

DEN 1096.80

Достапност
Достапно за нарачка

Високо квалитетен материјал 304 од не 'рѓосувачки челик,' рѓа и отпорен на корозија.Крстот-раководител завртки со јасно теми, мазна и рамна одделението за подобро фиксирање.Повеќе модели и должина.Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, индустријата собранието и други машини опрема.Опис : *Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик *Главата Стил : Crosshead завртка *Големина : M3 (M=Навој дијаметар,бројот претставува должина на навој дијаметар) *Големината опис : На пример : M3*10 (што укажува на тоа дека темата дијаметар е 3мм и завртка должина е 10мм) *Количина : 100pcs(+/- 2%)/50pcs(+/- 2%)/10pcs(+/- 2%)(Три количини за да го изберете) *Широко се користи во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата. *Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини *Има доволно стрес-имајќи површина која може да се зезнав построги.Големина информации : M3(100pcs/50pcs) : Конец теренот : 0.5 mm,Глава дијаметар : 5.23 мм,Раководител дебелина : 1.65 mm М3(10pcs) : Конец теренот : 0.5 mm,Глава дијаметар : 5.5 мм,Раководител дебелина : 1.65 mm Забелешка : Ако не сте сигурни за големината изборот на,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе им се понуди професионална предлог.Ве молиме овозможи 0.1-0.2 мм се разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето купување.Ако имате било какви проблеми во трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се потрудиме да ги реши било кое од вашите проблеми, да се надеваме дека нашите услуги ќе се направи сте задоволни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60