• Новак
Beerty Трајни Магнетна Табла Маркери Молив Пен Носителот Организатор Складирање Сад за Статистика Училиштето Обезбедува Алатка

Beerty Трајни Магнетна Табла Маркери Молив Пен Носителот Организатор Складирање Сад за Статистика Училиштето

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетни PP материјал со магнетни назад , еко-пријателски , мирис-бесплатно , здрава , издржлив и може да трае долго време се користи.Поедноставување и елегантен дизајн, префинета бела боја и елегантен дизајн дополнуваат било модерна работа простор, и да ви помогне да се зачува простор.Доволно големи за да ги чува сите видови на работи, како копчиња, пенкало, шминка четка за коса , прстен , владетел , табла пенкало, гумичка и така натаму.Магнет е доволно силна да го направи тоа може да се држиме за метални површини лесно како метални табла, chalkboard, кабинети и така натаму.Молив носителот може да се широко се користат во канцеларија, на училиште или дома , да созд чиста и уредна средина. 100% сосема нов и висок quality The молив носителот може да се широко се користат во канцеларија, на училиште или дома, да созд чиста и уредна средина.Направени од високо квалитетни PP материјал со магнетни назад, еко-пријателски, мирис-бесплатно, издржлив и може да трае долго време се користи.Поедноставување и елегантен дизајн, префинета бела боја и елегантен дизајн дополнуваат било модерна работа простор, и да ви помогне да се зачува простор.Магнет е доволно силна да го направи тоа може да се држиме за метални површини лесно како метални табла, chalkboard, кабинети и така натаму.Доволно големи за да ги чува сите видови на работи, како копчиња, пенкало, шминка четка за коса, прстен, владетел, табла пенкало, гумичка и така натаму .Пен Носителот само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.

Спецификацијата

Material:
Plastic
Size:
app.12x4x10cm/4.72x1.57x3.94in
Color:
Yellow,White,Pink,Green,Blue
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Pen Holder :

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68