• Новак
childishness ndup Ткаени Јаже Кошница Складирање Перење Кошница Кошница - Големи Памук Организатор 16.5 x19 Инчи, Природен и Безбеден за Бебе и Деца, Две-Тон Ткаени Организатор

childishness ndup Ткаени Јаже Кошница Складирање Перење Кошница Кошница - Големи Памук Организатор 16.5 x19

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИ И МЕКА : 16.5"×19" плетени кошници за складирање.Испакнати дизајн на дното за да се зголеми капацитетот.SAFE МАТЕРИЈАЛ : 100% Природен памук јаже кошница, тој е направен од квалитетни органски памук, безбедни за бебиња и домашни миленици.ТРАЈНИ И СТАБИЛНИ : На пациентот перење кошница користи шифрирана капчиња.Широк справи со засилен крои овозможува вршење на тешки предмети.Ќебе кошница има добра еластичност и не е лесно да се деформирани.ШИРОКА УПОТРЕБА : 3 боја дизајни се погодни за било декорација.Таа е идеална кошница за чување на играчки, облека списанија, крпи, перење, козметика, итн.Тоа дури и може да се користи како домашно милениче кошница и цвет тенџере.МИЕ И ПРЕСТРУКТУИРАЊЕ : ве Молиме пополнете го со крпа или ќебе пред употреба, тоа ќе се врати на својата најдобра состојба.Брзо да ги отстрани набори од пеглање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80