• Новак
BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување поштенско Сандаче, Погодна за Отворен, Две Бои ?

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

DEN 2155.20

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носат-отпорни, а површината е со спреј обложени со мазна се чувствуваат.Надворешниот дизајн е мала куќа стил, многу креативни и топло, со метални кодот за јадрото, посебно копче, безбедносни и анти-кражба.Влезната врата панел има прикажување на прозорецот за лесно прегледување на објектите, погоден за чување на писма, сметки, и вода и електрична енергија записи.Ова сандаче е издржливи и отпорни на корозија, обезбедување на долг живот и висок квалитет на заштита на вашата е-пошта.Погоден за станови, студент живеалишта, училишта и канцелариски згради.Производ parameters Name : Mailbox Material : поцинкуван sheet Process : spray Size : 21 X6 X30.5cm Color : зелена, white Scope на примена : писма, сметки за вода и електрична енергија bills Precautions : √ Прирачник за мерење на производот ќе имаат од 1 до 3 см грешка, што е нормално.√ Сите производи слики се направени во вид, поради разликата помеѓу светлината и екранот, ќе има некои бои, што е нормална√ време на Испорака е околу 15 работни дена.√ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60