• Новак
Мала Големина Сребро Алуминиум 4P Surge Protector Електрична Опрема за Енергија Дистрибуција Кабинет(80KA)

Мала Големина Сребро Алуминиум 4P Surge Protector Електрична Опрема за Енергија Дистрибуција Кабинет(80KA)

DEN 1566.96

Достапност
Достапно за нарачка

Школката се направи на безбеден пламен‑retardant PBT материјал, ефикасно спречување на пожар опасности.Заштитник можат да се заменат без исклучување, одржување е едноставен и лесен, на база може да се користи, намалување на трошоци за одржување.Кога електрична мрежа е погоден од гром, заштита се остварува во рамките на nanoseconds, и напонот е ограничена на одреден заштита ниво.На метал раст тока се користи за лесна инсталација и да може да се залепи на водич железнички.Производот е оценет напон е 385 VAC, напон заштита ниво е ≤2.5 k V и време на одговор е Функција : 1. На метал раст тока се користи за лесна инсталација и да може да се залепи на водич железнички.2. Школката се направи на безбеден пламен‑retardant PBT материјал, ефикасно спречување на пожар опасности.3. Заштитник можат да се заменат без исклучување, одржување е едноставен и лесен, на база може да се користи, намалување на трошоци за одржување.4. Кога електрична мрежа е погоден од гром, заштита се остварува во рамките на nanoseconds, и напонот е ограничена на одреден заштита ниво.5. Производот е оценет напон е 385 VAC, напон заштита ниво е ≤2.5 k V и време на одговор е

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат