• Новак
Designsify Сакам Мојата Жена Повеќе Од Цвет Уредување - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки Челик - за Сопруг Него Мажи Човек, Тој од Жена ми Роденден, Го

Designsify Сакам Мојата Жена Повеќе Од Цвет Уредување - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки

DEN 2306.40

Достапност
Достапно за нарачка

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20oz вредност на течни со завртка врвот.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.КОРИСНА И УНИКАТНА : Креативни и прилагодени подарок дека тој или таа ќе се допаѓа, и тие ќе го носат секој ден кога тие одат на училиште, канцеларија, одат пешачење или велосипедизам.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Замислете изгледот на нивните среќни лице, кога тие се отвори на подарок кутија и да се најде овој кул персоналните шише за вода.Производ Големина : 7.4 x 2.8 x 2.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.1 инчен (Обем).ПОДАРОК ТИЕ ЌЕ го САКАМ : да се Забавуваат и топло присутна колеги, најдобрите пријатели, членови на семејството, како сопруг, сопруга, мајка, татко, баба, дедо, чичко, auntie, внука, внук, син или ќерка.ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : Роденден, свадба годишнина, ангажирање, Мајката на Татко Денот на Вљубените, Божиќ Божиќ денот на Благодарноста, Велигден, дипломирањето, бременост, пензионирање или спомен.Ова Шише за Вода е сигурен да го направат вашиот живот насмевка од уво до уво.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто оваа смешна подарок шише за вода е фантастичен избор.Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Таа има 20 мл вредност на течни со завртка врвот.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.Измијте со рака се препорачува.Производ Големина : 7.4 x 2.8 x 2.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.1 инчен (Обем).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60