• Новак
Вермонт Gage Plug Gage, Класа X, 0.0520 во. диа, (Пакување од 5)

Вермонт Gage Plug Gage, Класа X, 0.0520 во. диа, (Пакување од 5)

DEN 6183.12

Достапност
Достапно за нарачка

Толеранција : 0.00004".Крај : 4 Microinch Заврши или Подобро, Хром Позлатен.Gage Дијаметар Опсег : 0.0251" да 0.0750".Материјал : Алатка За Челик - Рк 60/65. Вкупна Должина : 2".Класа X Одат Pin Колосек, Материјал Челик, Заврши Необложени, со Дијаметар од 0.0520 во Дијаметар ''Increment ''0.0001 во Дијаметар Спектар 0.0251 во 0.0750 во, со Дијаметар Под-Опсег 0.0501 во 0.0550 во, Димензија Тип Инчен, Мерач Тип Оди (Плус), Вклучени Сертификација Сертификат за Точноста со NIST Следливост, Површина Необложени, Толеранција 0.00004 во, Толеранција Класа X, Цврстина РК 60/65, Долга Форма Calibration Certificate No (не), Вкупната Должина 2, Стандарди ISO 17025 Specifications : Толеранција : 0.00004"Заврши : 4 Microinch Заврши или Подобро, Хром Plated Gage Дијаметар Опсег : 0.0251" да 0.0750"Материјал : Алатка за Челик - Рк 60/65 Overall Должина : 2"Дијаметар : 0.0520"Класа : XIncludes : Сертификат за Точноста со NIST Traceable Item : Стандарден Приклучок Gage Type : Оди (Плус)Примена : За Двете Продавница Подот и Лабораториска Метрологија, се Користи како Мајстори за да го Калибрирате Мерење Опрема или да Gage Делови Directly Meets/Надминува : ISO 17025 Gauge Дијаметар Опсег : 0.0251 во 0.0750 in Diameter ''Increment'' : 0.0001 in Standards : ISO 17025 Included за Сертификација на : Сертификат за Точноста со NIST Traceability Hardness : РК 60/65 Diameter Опсег : 0.0251 во 0.0750 in Diameter Под-Опсег : 0.0501 во 0.0550 in Surface Крај : Uncoated Gauge Тип : Оди (Плус)Димензија Тип : Inch Long Форма Calibration Certificate : No Tolerance Класа : X.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68