• Новак
WDXSFR Двојно Din Стерео во Автомобил, 9 Инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил со Bluetooth и Копија Камера, AM/FM Аудио Приемникот Мултимедијални Видео Плеер за Citroen C4 C-Triomphe

WDXSFR Двојно Din Стерео во Автомобил, 9 Инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил со Bluetooth и Копија Камера,

DEN 7031.04

Достапност
Достапно за нарачка

Андроид 11 оперативни system2. РКА кабел*14. [Моќен мултифункционален радио]е радио за Автомобил поддржува Carplay (Андроид auto), DSP, воланот контрола, FM/AM/RDS, GPS навигација, обратен слика, Bluetooth 4. [Carplay и Андроид auto]Автомобил Мултимедијални навигација Изградена-во Carplay и Android auto, поддршка carplay Bluetooth конекција и Андроид автомобил USB конекција, вие не треба да купат дополнителни додатоци.Со 3 USB ports Package : 1.Quad core ( 1 G+16 G, 2 G+32 G ) : 1.Резолуција : 1280*7205.Препорачливо е да се најде професионална техничар да го инсталирате за да се избегне оштетување на вашиот автомобил. МИКРОФОН*15.Поддржува Bluetooth 4.Поддршка за 4 G WIFI7.Имаме професионални техничари за да ви помогнат.Ако треба да се купи, можете да контактирате со нас ), ги поддржува повеќето региони во Европа.Поддршка за 4 G/5 G WIFI6.Резолуција : 1024*6005. [Оригинални автомобил воланот контрола и обратен image]автомобилот мултимедијален плеер ги поддржува повеќето оригинални автомобил воланот контрола (ако има протокол кутија, ве молиме правилно да се поврзете на canbus протокол кутија и го постави на автомобил на годината; ако нема canbus протокол кутија, треба да се научат на воланот, копчиња).Висока Дефиниција Screen4.Вграден-во RDS ( 3 G+32 G Не се вклучени )10. Автомобил радио*1 (вклучувајќи рамка)2. Обратен камера полнење *16. 4 G антена*1 (Octa core само).0, 5 G Wi Fi, 4 G LTE, 1080 P видео, USB конекција, IPI сплит екран, мулти-јазик, Plug and play.Поддршка надворешни уреди : DAB+, OBD||, TPMS, DVR, итн. USB*2 (Octa core USB*3)8.Андроид 11 оперативни system2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mesh Кујна Фиока Организатор Проширување, 7 Оддел Големи Сребрениот Организатор/Прибор за јадење Лента со Анти-Лизга

Кујна Асистент : мрежа flatware организатор е идеален за чување прибор за готвење и алатки како spatulas, мешалк

DEN 599.76

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68