• Новак
Мејер Gage B220 3W220 Черупка.212 да .220 или 5.39 мм да 5.58 mm

Мејер Gage B220 3W220 Черупка.212 да .220 или 5.39 мм да 5.58 mm

DEN 150.24

Достапност
Достапно за нарачка

Американската Gage Дизајн.Материјал Месинг.Направен да ASME / ANSI B47.1-2007 Спецификации.Бара рачки се продава одделно да функционира.AGD Американски Gage Дизајн черупка.Бара да се справи со се продава одделно.Американската Gage Дизајн.Материјал Месинг.Направен да ASME / ANSI B47.1-2007 Спецификации.Бара рачки се продава одделно да функционира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68