• Новак
Нерѓосувачки Шише За Вода За 0,6 L Еднорог Хералдичко Гравирање Стил

Нерѓосувачки Шише За Вода За 0,6 L Еднорог Хералдичко Гравирање Стил

DEN 647.28

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од 18/8, храна-одделение од нерѓосувачки челик; Нема надеж Издржливи, BPA-free Тенок профил да собере најмногу купот на носителите Рака мие само.Производот Број : 0001-1495496274 Одобрени од страна на ручек дами и на Мајката Природа, нашата 0.6 L ' Рѓосувачки Спортски Шише е совршен за зелена мислители на движење (или во просториите на универзитетот).Еко-пријателски и компактен, тоа е сигурно да ја задоволи својата жед за стил и освежување. * Направени од 18/8, храна-одделение од нерѓосувачки челик * Без надеж и без BPA или други токсини * Широк уста за лесно за пиење * Издржлив, BPA-free & phalate-слободен завртка-на врвот * Има за 0,6 литри * Тенок профил да собере најмногу купот на носителите & велосипед шише носители * Рака мие само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со

DEN 2155.20