• Новак
Педесет/Педесет Вино Growler Шише за Вода, Тесен Устата, Седум Педесет, 750ml/25 мл

Педесет/Педесет Вино Growler Шише за Вода, Тесен Устата, Седум Педесет, 750ml/25 мл

DEN 606.00

Достапност
Достапно за нарачка

СЕДУМ/ПЕДЕСЕТ СЕРИЈА : Создадена за сите вино aficionados, ПЕДЕСЕТ/ПЕДЕСЕТ создаде серија на вино growlers кои имаат 25oz или 750m L специјално за одржување шише на вино, па можете да ги преземат вашиот омилен вино на оние излети, концерти итн.ТОПЛА ШИШЕ / ЛАДНА ШИШЕ : Вакуум Изолирани двоен ѕид технологија овозможува можете да ги чувате вашите вино на избор на идеална температура; разладени вина, или на собна температура вина; остатокот увери нашите СЕДУМ/ПЕДЕСЕТ шише ќе се одржи на таа температура за неколку часа.Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Спречува задржување на вкус и мирис, и е безбеден за сите видови на пијалоци кои се движат од вода за газирани газирани пијалаци, пива, вина и кафе; за разлика од пластични growlers и пластични шишиња со вода, нашиот не-нутриенти, и не бара лагер.ПРЕНОСЛИВОСТ : спарен со нашите нерѓосувачки челик вино гимнастик, ќе ги имаат сите треба да уживаат во вино, додека во движење; сопствени дизајниран со капак го чува и запечатени, така што нема потреба да се грижите за протекување кога спакувани во кеса или ладилникот, па вино ќе бидат подготвени да пијат.БЕЗБЕДНОСТ : ПЕДЕСЕТ/ПЕДЕСЕТ шишиња се подложени на ригорозни безбедносни тестирање и употреба со највисок квалитет, храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик; остатокот увери, без оглед пијат избор, при употребата на нашите метал шише пијалак на избор безбеден за конзумирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со

DEN 2155.20

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68