• Новак
Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 Големина Прилагодливи Ролери - Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со прилагодување на копчето.На прилагодлива големина значи дека не треба да се купи нова ролери, на секои неколку месеци, што ги прави совршени за деца.Трепка Тркала за Забава - Безбедно и напојувани тркала, не батеријата е потребно.Кул обоени блескав тркала ќе се возбуди вашите деца и да ги направи да уживате во забавата на лизгање.Висок Квалитет - Опремени со исклучување на ABEC-7 лого, СТП флеш тркала, безбедност граничник, така што вашето дете може да уживаат непречено и среќен лизгачки искуство.Тројно Безбедност Заштита - безбедност ratchet тока, моќта на рака и laces до затворање систем помогне да се зацврсти нозете правилно во скејт и да се создаде дополнителен завиткување ефект при употребата на нашите ролери ролери.Ролери доаѓаат со надградена шасија која им помогне на вашето дете кочница кога е потребно да се спречи судири.Најочекуваните Подарок за Деца - Лизгалки и се длабоко сакан од децата од сите возрасти, не само што може да ги извршува физички вежби, но исто така може да донесе радост за децата.Вашето дете ќе биде многу задоволен да го добие дарот на ролери ролери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68