• Новак
Hydronix SDC-45-2020 20 Micron 20 Инчи Целата Куќа Слоевита Вода Филтер 6 Pack

Hydronix SDC-45-2020 20 Micron 20 Инчи Целата Куќа Слоевита Вода Филтер 6 Pack

DEN 2278.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ Димензии : 4.375 X 4.375 X 20.0".Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Број На Модел : Hydronix_Sdc_45_2020_6_Pack.Боја : Бела.20-micron филтер, големина 20 од инчи од 4.5 инчи, на SDC-45-2020 Hydronix слоевита вода филтер кертриџ (достапно тука во 6-pack) помага да се фати повеќе честички пред тие да влезе во вода, благодарение на својот високо-одделение полипропилен шминка.Тестиран и сертифициран од NSF International да ANSI/NSF Стандард 42, овој филтер е идеален за обезбедување вашиот филтрација систем продолжува да служи за најчистите можно вода.Идеален за резиденцијални и комерцијални апликации, и голем одговара за реверзна осмоза системи, icemakers, и повеќе.Цел на SDC-45-2020 Hydronix слоевита вода филтер кертриџ 6-пакет денес!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68