• Новак
Црвено Афион Во Цут Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

Црвено Афион Во Цут Лаптоп Торба Компјутер И Таблет За Носење Briefcase Чанта Tote Торба 131415.6

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

42 инчи (L X Hx W)Должината На Отстранлив Поместена Рамо Подлога Е 18cm, А Максималната Должина На Рамо, Рака Е 112cm.22 инчи (L X Hx W);15 Инчен Внатрешни Димензии : 15.Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга За Вас, За Поддршка На Враќање И Замена.Додатоци Структура : Постои Голем Џеб На Двете Страни, Кои Можат Да Го Сокријат Дршката И Задржете Го Копчето На Глувчето, Напојување, Мобилен Уред, Итн.Двојно Патент Монтиран На Врвот Може Да Се Лизга Без Проблеми И Направете Го Тоа Лесно За Користење На Лаптоп.Кога Не Е Потребен, На Врвот Се Справи Исто Така, Може Да Се Вметнат Во Џеб.Надворешна Шема Стил Ви Дозволува Да Биде Уникатен И Стилски.Можете Да Го Користите Како Торба, Гласник Торба И Briefcase.Кога Не Е Потребен, На Врвот Се Справи Исто Така, Може Да Се Вметнат Во Џеб.Подарок : Лаптоп Торба Може Да Биде Одличен Придружник За Бизнис,Како И Сите Други Секојдневна Пригода.Наменета За Сите : Користете Го Прилагодливи Рамо, Рака Да Прашка Овој Компјутер Торба Преку Рамото Или На Рака Низ Вашето Тело Да Го Користите Како Гласник Торба.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рамо, Рака И Го Носат Истиот Со Удобен Рачки.Pocket Е Совршен За Преземање Од Вашиот Лаптоп.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Применливи Сценарио : Каже Збогум На Досадна Шарени Торба За Лаптоп, Нашите Специјални Дрвени Торба За Лаптоп Те Прави Различен, И Надворешна Шема Стил Ви Овозможува Да Уникатно Го Мода Оваа Лаптоп Со Заштитна Торба Торба, Носејќи Вреќа, Заштитна Кеса, Со Џеб, Многу Погоден За Вас Да Го Земете Вашиот Лаптоп.Топ-Вчитување Двојно Патентите На Вреќа Планирам Непречено И Овозможува Лесен Пристап До Вашиот Лаптоп Компјутер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76