• Новак
Huawei Колега 10 ALP-L09 64GB GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон - Црна

Huawei Колега 10 ALP-L09 64GB GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон - Црна

DEN 763.20

Достапност
Достапно за нарачка

Дисплеј : 5.9 инчи IPS LCD capacitive екран осетлив на допир w/ Corning Горила Стакло, Резолуција : 1440 x 2560 пиксели.Меморија : 64 GB, 4 GB RAM меморија - micro SD, до 256 GB.Главната Камера : 12 MP + 20 MP w/ Leica оптика, dual-LED dual-tone флеш, панорама, HDR Selfie Камера : 8 MP.Андроид Kirin 970 Мали-G72 MP12 Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53).Li-Po 4000 m Ah, не се отстранува.Huawei Колега 10 (L09) е добра Android телефон со 2.36 Ghz Octa-Core процесор кој овозможува кандидира игри и тешки апликации.Со еден слотот за SIM картичката, Huawei Колега 10 (L09) овозможува да ја преземете до 1200 Mbps за интернет пребарувач, но тоа исто така зависи од превозникот.Голема поврзаност на овој уред содржи Bluetooth 4.2 + A2 DP, Wi Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 Ghz, 5 Ghz) + MIMO и NFC да се направат мобилните плаќања или поврзување со други уреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60