• Новак
Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот Уред за Градежни Машини

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

DEN 626.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контрола на квалитетот пред да замине на фабриката, и може да се користат со доверба. 【Оксидација Третман】лого површината е се оксидира, убава и корозија-отпорни, спречува прашината од влегуваат и го продолжува работниот век. 【Делокруг На Примена】лого користи прецизност ролки, ниско ниво на бучава, супериорни перформанси, погоден за тивки, високо-брзина и прецизност опрема. 【Премиум Материјалот】лого е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, со силен капацитет на носивост, издржливост, и обезбедувач на животот неколку пати повеќе од обичните. 【Квалитетна Услуга】 Ние се стремиме да ви обезбеди со висок квалитет и лесен услуга.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со нашите производи, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Тежина : 598g/21.1 оз Модел : SBR30 UU Висина : 56mm Внатрешен дијаметар : 30мм Цел : пренос уред Лубрикант : масло за подмачкување Подмачкување метод : капе подмачкување Пакет Листа : 1 x Отвори Линеарна Имајќи го Лизгачот.

Спецификацијата

Material:
Aluminum alloy
Weight:
598g/21.1oz
Model:
SBR30UU 
Height:
56mm
Inner diameter:
30mm
Purpose:
transmission device
Lubricant:
oil lubrication
Lubrication method:
drip lubrication
Package List:
1 x Open Linear Bearing Slide :

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76