• Новак
LG X Потфат H700 32GB Отклучен GSM Телефон w/ 16MP Камера - Црна

LG X Потфат H700 32GB Отклучен GSM Телефон w/ 16MP Камера - Црна

DEN 2759.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Прашина и отпорен на вода и воено-одделение шок отпорни. 5.2" full HD дисплеј со Ракавица режим и физички копчиња за леснотијата на користење. 16 MP задна-соочуваат и 5 MP широк агол пред се соочуваат со Камера. 4100 m Ah не-отстранлив батеријата со брзо полнење 2.0. Qualcomm Snapdragon 435 процесор, 32 GB ROM, 2 GB RAM меморија, работи со двете GSM и CDMA Мрежи.Без разлика кои и да сте, со LG x потфат, ќе биде незапирлива.Со сила, стилот и содржината, овој паметен телефон е изграден за да се држи чекор со вашиот секој потег.Со IP68 прашина и отпорност на вода, МИЛИ-STD-810 G шок отпор, физички дома, назад и апликации копчиња, како и Ракавица режимот, па можете да го користите екранот на допир Без да се земе од вашиот ракавици, LG x потфат има сето тоа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со �

DEN 2155.20