• Новак
Emilykylie за Ps2 Контролер за Ps3 и Pc USB Адаптер Конвертор Gamepad да Компјутер Црна

Emilykylie за Ps2 Контролер за Ps3 и Pc USB Адаптер Конвертор Gamepad да Компјутер Црна

DEN 169.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нека го користите вашиот PS2 контролер на PS3console или КОМПЈУТЕР/Лаптоп.Plug & Play.Нема возачот е потребно.PS2 за PS3/PC Адаптер со realvibration повратни информации функција.И на Дигитални и Аналогни режими areavailable.Нека го користите вашиот PS2 контролер на PS3console или PC/Laptop Plug & Play No возачот е потребно.PS2 за PS3/PC Адаптер со realvibration повратни информации function Both Дигитални и Аналогни режими areavailable PS2 за PS3/PC Контролер Convertersupport сите вибрации type Specifications : Боја : black Package се вклучени : 1x PS2 за PS3/PC Контролер за Полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76