• Новак
Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре со Запечатени Ashtray и Дебе

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

DEN 1704.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Три-барел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослободите од ѓубре.Направена со трајни поцинкуван челик, на површина е рамна и мазна, не burrs, лесен за чистење.Со запечатен ashtray, нема страв од ветрот дува soot; страна на вратата од корпата за ѓубре е заклучен, на ѓубрето нема да биде разнесена од може да се и животна средина се одржуваат чисти.Совршен Ѓубре може да мерки : 108 x 36 x 90cm (42.5"×14.1"×35.4"), едноставна челик отпад контејнери за паркови, улици, училишта, итн.Идеален ѓубре може да се користи на отворено patios, на состанокот простори, кафулиња, рекреативни и пикник области, корпоративни и универзитетски кампуси, boardwalks, туристички атракции и други високи сообраќај отворен и затворен локации.Име на производ : Отворено Три-барел Класифицирани Челик Ѓубре Can Colors : како shown Material : Поцинкуван челик sheet Size : 108 x 36 x 90cm (42.5"×14.1"×35.4")Превозот листата : корпата за Ѓубре * 1 Not : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2 со Исклучок на објекти, освен оние прикажани во производот фотографии.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со �

DEN 2155.20