• Новак
KOHLER К-4671-C-7 Lustra Издолжена Тоалет Седиште, Црна Црното

KOHLER К-4671-C-7 Lustra Издолжена Тоалет Седиште, Црна Црното

DEN 1235.76

Достапност
Достапно за нарачка

KOHLER водовод производи значи убава форма како многу како сигурен функција.Издолжена, отворен пред тоалет седиште.Здрав, чип-отпорни полипропилен со целната дека нема дамка, или кора.Проверете зглоб.Од Производителот Кој здрав, чип-отпорни полипропилен изградба и заврши дека нема дамка, или кора, на Lustra тоалет седиште е идеален за комерцијални или институционални апликации.Оваа издолжени, отворен пред седиштето карактеристики проверете шарки, што им овозможи на седиштето, да стоите во 11 степени надвор вертикална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76