• Новак
97017-382 - Пет-Полица Add-On Единици - Жица Shelving со Квадратни Мислења, Тешки - Секоја

97017-382 - Пет-Полица Add-On Единици - Жица Shelving со Квадратни Мислења, Тешки - Секоја

DEN 1891.20

Достапност
Достапно за нарачка

Пет-Полица Add-On Единици. 72".Стартер единици вклучуваат четири квадратни агол мислења и четири или пет полици. -Тешки-должност дизајн -Печени-на крај со светли електро-цинк позлата -Подобрување на отпорност на корозија -Прилагодлив во зголемувања Add-on единици вклучуваат две мислења, четири или пет полици и add-on клипови.Изградена на 12-мерач челична рамка со тешки-должност полиците и 1" плоштад мислења кои ги обезбеди повеќе структурни челик и цврстина од круг мислења.Светла електро-цинк позлата со печени-на крај обезбедува подобрена отпорност на корозија.Секоја полица е прилагодлив во 2" зголемувања и може да се поддржуваат до 1000 кг.кога тежината е рамномерно распоредени.серија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, �

DEN 979.20

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00