• Новак
Случај Компатибилен со Apple Види Серија 6 Серија SE, Тешко Позлата PC Случај Тенок Калено Стакло Екран Заштитник Целокупната Заштитна Маска Компатибилен со iWatch Серија

Случај Компатибилен со Apple Види Серија 6 Серија SE, Тешко Позлата PC Случај Тенок Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Компатибилност : Нашиот екран заштитник е компатибилен со Apple Види Серија 6/SE и Серија 5/Серија 4(40mm/44mm).Вие само треба да ја избришат со мека крпа или брише. ❤[Љубезно Совет] : Не е водоотпорен, но доколку Apple се Види случај добива вода, можете да користите крпа за да ја апсорбира влагата од Apple се Види и екран заштитник пред повторна употреба тоа.Ако заборавајте да го симнат, влага може да биде заробена помеѓу случај и да се види на екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68