• Новак
1pc Дрво Легура Бенд Видов Ножеви TCT Карбид Совет за Сечење дрвени предмети за Хоризонтална и Вертикална Бенд Видов Машина (Големина : 5830x40mm)

1pc Дрво Легура Бенд Видов Ножеви TCT Карбид Совет за Сечење дрвени предмети за Хоризонтална и Вертикална Бенд

DEN 6665.04

Достапност
Достапно за нарачка

Има префинет serrated мелење технологија и добар стрес третман технологија.Парична казна заб работ,Ултра-тесен пила.Добра цврстина, отпорност на Абење ,Долг животен век.Мазна површина сечење, Без отстапување.Примена : Овој производ е широко се користат во ружино дрво,црвено киселина,redsandalwood,Бела, даб, тврдо , прст зглобовите,композитни панели и други вредни дрва.На легура бенд виде ножот е направен од високо-цврстина на волфрам челик.Зошто треба да се избере TCT бенд виде ножот сега ? (1) Обични машини за видов ножеви и bimetal видов ножеви не може да ги исполни барањата на мазност и рамност сега.(2) На TCT виде ножот заб теренот е 1.2-1.8 мм, обичните виде ножот заб теренот е 2.4-3.0 mm.TCT бенд виде ножот може да ви помогне да заштедите многу повеќе дрвен материјал.(3) На побарувачката на пазарот се зголемува.Се повеќе и повеќе клиенти се обрне внимание на рамност, мазност и сечење брзина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со �

DEN 2155.20

Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, �

DEN 979.20

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16