• Новак
20 Парчиња Вртливата Clasps Keychain, Keyring Поставите Железо Метал Carabiner со Завртување Кука за DIY Додатоци Кеси Хардвер

20 Парчиња Вртливата Clasps Keychain, Keyring Поставите Железо Метал Carabiner со Завртување Кука за DIY Додатоци

DEN 1785.60

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум квалитет - Оваа hummer затворач е направен од квалификуван цинк легура материјал, висока сила со добра цврстина, трајни да се користи, да се обезбеди долгорочна услуга.Ротација флексибилност - На swivels удира има максимална флексибилност на 360 °, тоа е лесен за употреба и може да се ротира во која било насока.Издржливи - Светлина и добра внатрешна пролет направен од флексибилни и постојан челик безбедно да се заклучи портата затворени автоматски, лесно да се отвораат и затвораат.Широка употреба - Мулти-цел, погоден за бесење на копчињата, шише, поврзување завеса и јажиња, итн.Гаранција за квалитет - Ние високо го вреднуваат нашите клиенти и сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ние обезбедуваме 1 година гаранција, 30 дена за враќање на пари, 7x24 часа е-мејл поддршка.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Технички карактеристики : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : цинк, алуминиум во Сребрена боја Options (внатрешен дијаметар) : 20mm, 25мм, 32-милиметри, 38mm Количина : 20 парчиња Тежина : околу. 133-166g Пакет се вклучени : 20 x Торба Клипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со

DEN 2155.20

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00