• Новак
Штајнер 548HD-8X8 Заштита на-O-Screen Hd Заварување Екран со 40 Мили Затемнети Транспарентен Винил Завеса, Портокал, 8' x 8'

Штајнер 548HD-8X8 Заштита на-O-Screen Hd Заварување Екран со 40 Мили Затемнети Транспарентен Винил Завеса,

DEN 8183.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Изградени со тешки 1-инчен челик плоштадот цевка crossbars и солиден 1-1/8-инчен челик плоштадот цевка агли и нозете.Брзо-брзо врска дозволува брзо и лесно собрание, без алатки.Здрав 18-мерач челик, црна ' рѓа-отпорни емајл-заврши плоштадот цевка рамка е дизајниран за да се елиминира лизгање и извртување што се случи со круг цевка рамки.Секој екран може да се користи хоризонтално или вертикално. 24-инчен здрав платформа за нозе може да се претвори 90 степени за да се спречи мешање со соседни екрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60