• Новак
Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива Отворено Преносни Tricycle (Боја : Розова)

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

DEN 2143.20

Достапност
Достапно за нарачка

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница. ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за 1-3-6 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте. ♥[Задните тркала двојно кочница дизајн] : да се Спречат огромната на количка и двојно сопирачки за да се спречи убедлива несреќа од се случува, и паркинг е побезбедно. ♥ [Лизга-доказ педалата] : Не се лизга педалата за безбедно бебе на патување. ♥[Удобност на седиштето] : Ги проширува удобно седиште дизајн осигурува дека вашето бебе е удобно и може да го намали заморот во текот на вашето бебе е јавањето. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца tricycle Age : 1-3-6 години old Material : јаглерод steel Product тежина : 11 kg Color : розова, зелена, gray Size : 58 X70 X93 CMFolding големина : 81 X35 X45 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење.Answer : ___________________________ Note : 1. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.2. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт.3. Ве молиме да го користите под директен надзор на возрасен.4. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.5. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Овој производ 1-3 Cm.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, �

DEN 979.20

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16