• Новак
Пластични Knob 2P5T 2 Пол 5 Позиција Бенд Канал Ротари SwitchNice Обработени

Пластични Knob 2P5T 2 Пол 5 Позиција Бенд Канал Ротари SwitchNice Обработени

DEN 345.60

Достапност
Достапно за нарачка

1.2 Пол 5 Позиција дизајн, керамички изолирани, лесно се сврте.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. 3.Широко се користи на радио, ТВ, индустриска машина единица за контрола, или други дигитални уреди. 4.Пластични Knob 2 P5 T 2 Столбови 5 Позиција Бенд Канал Ротари Switch.Пластични Knob 2 P5 T 2 Пол 5 Позиција Бенд Канал Ротари Switch Nice Обработуваат. 4.Пластични Knob 2 P5 T 2 Столбови 5 Позиција Бенд Канал Ротари Switch1.2 Пол 5 Позиција дизајн, керамички изолирани, лесно се сврте.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68