• Новак
Sony Xperia 10 II XQ-AU52 128GB 4GB RAM Фабрика Отклучен (Само GSM | Не CDMA - не се Компатибилни со Verizon/Спринт) Меѓународна Верзија - Црна

Sony Xperia 10 II XQ-AU52 128GB 4GB RAM Фабрика Отклучен (Само GSM | Не CDMA - не се Компатибилни со Verizon/Спринт)

DEN 1836.00

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ NOTE : Меѓународна Верзија.Нема Гаранција.Овој уред ќе работи само со GSM обезбедувачи на услуги како AT&Т, Т-Мобиле, Metro PCS, итн.Тоа не ќе работат со CDMA обезбедувачи на услуги како Verizon, НИ Мобилните, Спринт, или било која друга CDMA обезбедувачи на услуги.Ве молиме проверете уред компатибилност со вашиот мобилен телефон провајдер пред да се одржи вашата цел.GSM САМО НЕ CDMA.Answer : ___________________________ NOTE : Меѓународна Верзија.Нема Гаранција.Овој телефон ќе работи на GSM SIM картички како AT&T или T-Mobile или било која друга GSM SIM Картичка мрежата на услуги, но тоа НЕ ќе работат на CDMA како Спринт, Verizon или НИ Мобилна или Зголемете Мобилен или било која друга CDMA Мрежи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52

3 Парче Коса Боја Боја За Полнење,Боја На Четка За Коса, Нијансирање Сад Боја На Косата Мешање BowlsColoring-Истакнување

Боја Сад КосаУПОТРЕБА : Одличен за DIY, салон за убавина, фризер, athome боење, два типа на алатки одговараат з

DEN 400.56