• Новак
FRCOLOR 12 Компјутери Сос Стискаш Шишиња, Condiment Шишиња Салата Шишиња Ketchup Стискаш Шишиња за Дома Ресторан Храна Продавница

FRCOLOR 12 Компјутери Сос Стискаш Шишиња, Condiment Шишиња Салата Шишиња Ketchup Стискаш Шишиња за Дома Ресторан

DEN 681.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : сос стискаш шише е направен од материјал, кој е издржлив за долго време се користи.Практична настава : На condiment шише карактеристики добро запечатени перформанси, која може да се користи за да се одржи различни сос ketchup, сенф, суши сос, преливи за салата и така натаму.Широк апликации : На condiment шише е совршен за готвење, BBQ, кампување, итн.Лесно да се работи : Само малку го притисне на шише и потоа сос ќе се намали на храната, со што повеќе погодност да уживате во вкусна храна.Condiment шише : лесно да се притисне сос за сендвичи и салати, која носи се повеќе погодност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

900W Слободни Стои Електричен Камин Грејач со Реални Пламен Ефект, Инфрацрвена Електричен Камин Грејач со Далечински

Ефикасно да се заштити корисникот безбедност.Кога ќе го вклучите електричен грејач, пламен ќе изгори на

DEN 2329.68

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20