• Новак
ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација се Справи, Термички Отсечени И Прекинувач, 80/100/200

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

DEN 398.40

Достапност
Достапно за нарачка

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, корисно кога ќе се косење на трева и главното напојување е затворен простор.★ Материјал : Висока стабилност, екстра добри ролна тело направени од специјални пластични (ребрести структура) на galvanised челична цевка рамка, Шок-апсорпција, со рачка за лесно ликвидација и носење. ★ добредојдовте на нашата продавница★ Име на Производ : стигнале продолжување кабелот ролна★ Материјал : ABS пластика рамка, челични цевки заграда, чист бакар жица ★ Целосна должина : 80 M / 100 / 200 M★ Спецификација : Безжични , 2*1.5mm2/200 M , 2*2.5mm2/200 , 3*4mm2/80 M★ Големина : 315 * 650 MM★ Фреквенција : 50 Hz★ Номинална струја : 13 A★ боја : Портокал★ Тежина : 10-25kg★ Тип : кабел за ликвидација★ Напон : Номинална за 220 V★ црна пластика кабел 80 M / 100 / 200 M★ Вметнување број на терминал одбор : 4 вметнете позиции★ Применливи сцена : Инженерство серија★ пакетот вклучува : 1x80 M / 100 / 200 M кабел ролна★ Предмет : погодни за работа, дома, во градината или во канцеларија : на 80 M /100 / 200 M кабел, отворен ролна проширување е совршен кога ќе треба долго проширување при работа во канцеларија или во градината.Не само што е опремен со топлинска исечок заштита и безбедност на индикатори за да се спречи прегревање и преоптоварување★ Производ предности : БР.1 : прегревање заштита, протекување protection NO2 : Лесен и лесно да се move NO3 : Внатрешното јадро пламен retardant, оган retardant NO4 : да се спречат електричен шок, безбедност design NO5 : повеќе гаранции, никел-обложено бакар лист★ Вметнување и отстранување на отпор, нормално вметнување и отстранување не е лабава, високо-квалитет бакар лист со вметнување ракав дизајн, силна еластичност, соодветна заби одговара, помалку топлина★ кабел ролна е ролна која обезбедува функцијата на ликвидација жици и кабли за индустриски и рударски претпријатија.★ Стандардот ленти со 80 M / 100 / 200 M продолжување на гаранција на квалитетот и безбедноста во сите области.

Спецификацијата

Wireless , 2*1.5mm²/100M , 2*1.5mm²/200M , 3*1.5mm²/100M , 3*1.5mm²/200M , 2*2.5mm²/100M , 2*2.5mm²/200M , 3*2.5mm²/100M , 3*2.5mm²/200 , 3*4mm²/80M :
★ Size:
315 * 650MM
★ Frequency:
50Hz
★ Rated current:
13A
★ color:
Orange
★ Weight:
10-25kg
★ Type:
cable winding
★ Voltage:
Rated for 220V
★ black plastic cable 80M / 100M / 200M :
★ Insertion number of terminal board:
4 insert positions
★ Applicable scene:
Engineering series
★ The package includes:
1x80M / 100M / 200M cable reel
★ Scope:
suitable for work at home, in the garden or in the office
★ The standard reels with 80M / 100M / 200M extension guarantee quality and safety in all areas. Not only is it equipped with thermal cutout protection and safety indicators to prevent overheating and overloading :
★ Product advantages:
NO1:
overheating protection, leakage protection
NO2:
Lightweight and easy to move
NO3:
Inner core flame retardant, fire retardant
NO4:
prevent electric shock, safety design
NO5:
multiple guarantees, nickel-plated copper sheet
★ Insertion and removal resistance, normal insertion and removal is not loose, high-quality copper sheet with insert sleeve design, strong elasticity, proper teeth fit, less heat generation :
★ The cable reel is a reel that provides the function of winding wires and cables for industrial and mining enterprises. It is currently widely used in oilfields, mining, construction, machinery manufacturing units, scientific research units, ports, docks, shopping malls, hotel :

Со стоката дадена додека купуваат

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со �

DEN 2155.20

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16