• Новак
XiuLi Лабораторија Вител Миксер, Допир Функционира Лабораторија Vortexer, Тетоважа Мастило, Гел лак, Eyelash Лепила, Acylic Бои, Тест на Цевки и Цевки Центрифуга

XiuLi Лабораторија Вител Миксер, Допир Функционира Лабораторија Vortexer, Тетоважа Мастило, Гел лак, Eyelash

DEN 964.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да работи континуирано за долго време, и тоа трае само 5 секунди да се тресат мастило рамномерно.Направени од високо‑квалитетна пластика челик материјал, безбедно, трајни и носат‑отпорни.Не се лизга база, стабилна и цврста кога машината работи.Ротирачка брзина до 5200 вртежи во минута, подобрување на работа ефикасност.Smart индукција на проектот, притиснете го горниот дел од stirrer со шише за да почне да работи, едноставен и лесен за користење, заштеда на време и напор.Функција : 1. Направени од високо‑квалитетна пластика челик материјал, безбедно, трајни и носат‑отпорни.2. Smart индукција на проектот, притиснете го горниот дел од stirrer со шише за да почне да работи, едноставен и лесен за користење, заштеда на време и напор.3. Не се лизга база, стабилна и цврста кога машината работи.4. Ротирачка брзина до 5200 вртежи во минута, подобрување на работа ефикасност.5. Тоа може да работи континуирано за долго време, и тоа трае само 10 секунди за да се тресат мастило рамномерно.6. Специјално дизајнирани за лак, УВ гел, тетоважа пигмент и на други течности.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Пигмент Shaker Material : Пластични Steel Color : Black Input Напон : 100-240 VRotating Брзина : 5200 rpm Usage : 1. Поврзете го stirrer и го приклучокот, а и моќ.2. Притиснете го копчето за вшмукување чаша на дното на stirrer за да се поврзете на stirrer и табела цврсто без тресење.3. Допир на пигмент шише на горниот дел од stirrer и притиснете го надолу за да почнете со работа.Пакет Листа : 1 x Stirrer1 x Plug Note : Поради високите ротирачка брзина, пигмент шише устата мора да биде цврсто затворен пред користење на овој миксер за да се избегне пигмент plashing.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Joyidec Елени Флорални Граница поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, �

DEN 979.20

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

FYHpet Електрична Печка Грејач Електричен Камин,Преносни Електрични Печка Грејач со Реални Најавите Оган, Пламен

ако сте љубопитни млади мачка кои се малку љубопитни и ќе скокаат на врвот, а исто така не може да горат с

DEN 2205.60