• Новак
Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 35mm f/1.8 S и Планината Адаптер FTZ

Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 35mm f/1.8 S и Планината Адаптер FTZ

DEN 14326.80

Достапност
Достапно за нарачка

Новите поголеми Z планината за револуционерна оптички перформанси.Nikon-дизајниран 24.5 ПРАТЕНИК грб Осветлената слика сензор. 273-Точка на сензор на фазата на откривање AF систем.Токму инженерните Адаптер за користење на С-планината nikkor леќи на Z Mirrorless камери.Компатибилен со преку 360 F-планината nikkor леќи и Teleconverter.Поврзани леќи задржи целосна острина и квалитетот на сликата и да се здобијат со придобивки од во-камера VR, Хибридни БОЛЕСТ*, молчи снимање, фокус Ѕирка и повеќе.Брз 35mm премиер Објектив за Z Mirrorless камери.Чуден f/1.8 перформанси-екстремни острината од центарот на рамката на рабовите.Нов ултра-тивка повлекува мотор за тивко фокусирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40