• Новак
Преносни Електрични Помине Вежба со Светлина, Електрични Нокти Датотека Вежба Машина Помине Полирач Пенкало Нокти Алатка за на доградба на Акрилни Нокти, Гел лак О

Преносни Електрични Помине Вежба со Светлина, Електрични Нокти Датотека Вежба Машина Помине Полирач Пенкало

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

FASHIONAL CORDLESS ЕЛЕКТРИЧНИ ПОМИНЕ ВЕЖБА : Убава алуминиум легура школка и убаво полиран.Кога ќе се одржи и тоа ќе ви даде многу пријатно чувство.ОПРЕМЕНИ СО LED СВЕТЛО : Ако сте во место со слаба светлина, оваа led светло ќе игра важна улога, а тоа може да ви помогне брзо да се отстрани за на доградба на акрилни нокти натопи помине гел ноктите, заштеда на време, понатамошно подобрување помине уметност ефикасност.ПОЛНЕЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ НОКТИ ДАТОТЕКА : USB полнење, нема потреба да се купи конверзија приклучок, кога сте на патување и можете да го користите целиот свет, се повеќе погодно.Мала ТЕЖИНА : Мини големина, само како пенкало во изглед, лесно да се носат.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За брзо е фиксна, нема потреба за да се прилагоди на брзината, само треба да го изберете ротација насока, можете да го користите тоа одеднаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат