• Новак
ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка за нозе Отстранлив Оружје САД Салон и Спа 2246B (Бела)

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

DEN 3455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, нога-одмор и седиште склоност.Креветот може да се намали многу блиску до подот и да ја ротирате 240° користење на Стандардни Контрола - Страна-Прекинувачи.Удобноста на овој третман стол го прави совршен за било какви естетски процедури, пред или пост-op, оценки, амбулантски операции и масти намалување на процедурите.Нога контрола може да се купи одделно, ASIN B079 SKVS6 Q.Ролна хартија фармацевт исто така, може да се купи одделно ASIN B07 S96 QK2 Z.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со �

DEN 2155.20

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40