• Новак
Autosion Андроид 10 за Suzuki Grand Vitara 2006- Автомобил GPS Навигација со DVD Player Аудио Стерео Радио Headunit Bluetooth WiFi Воланот Контрола Mirrow Линк

Autosion Андроид 10 за Suzuki Grand Vitara 2006- Автомобил GPS Навигација со DVD Player Аудио Стерео Радио

DEN 4175.52

Достапност
Достапно за нарачка

Овој автомобил multimedia system одговара : 2005-2016 Suzuki Grand Vitara, ве Молиме Љубезно ве молиме да го проверите Вашиот Автомобил Табла стил(Димензии), Ако Е Ист стил(Димензии) Како нашите Ставка опис прикажани,овој Објект Ќе ви Одговара Совршено.Андроид 10 Систем ПРОЦЕСОР : AC8227 L Quad-core ARM Cortex-A7 4*1.5 Ghz 2 G DDR3 RAM Меморија Изграден Во 16 GB Inand Флеш.CAPACTIVE 1024*600 Екран(За 7 Инчен и Поголем Екран) Вграден DSP Чип (Digital Signal Processing) Огледало Линк за Android Мобилни+i Phone 1080 P HD Видео.Вградениот Wi Fi Модул целосна Поддршка за Видео излез на под-монитор како огледало линк Надворешен Микрофон Вклучени Предна и Задна Камера Може да Работи исто време.Прифатливи за 's 30-ден се враќа политика, ве уверуваме на неговиот квалитет и на сите наши предмети доаѓа со 12 месеци гаранција.Опционални Додатоци засвири предмети е опционална и не се вклучени во оваа наддавање, доколку е потребно, треба цел таа одделно(ве молиме да го користите ASIN за да пребарувате и да купувате),ние ќе се спакуваат заедно со автомобил радио за да ви помогне да штеди превозот цена * Копија Камера : B00 SKVXGVQ * OBD : B06 XKLDB33 оперативен СИСТЕМ Андроид 10 * Поддршка за WIFI, Bluetooth, Rear view camera текст, GPS Навигација, ПОМОШЕН;USB, Слободна карта * Јазик : англиски,Јапонски,германски,шпански,француски,португалски,Италијански итн * Инсталација тип : din големина на Хардвер * ПРОЦЕСОР : AC 8227 L Кортекс quad-core * RAM меморија : SAMSUNG DDR3 2 GB * ROM : 16 GB * Мазна и брза реакција Екран * Capactitive СУМ(2*6)522-1620 KHz * Функција : FM-Миксери, FM-AGC, АМ-LNA, АМ-AGC, АМ-миксери Мулти Медиуми Параметри * Музика Формат : MP3,WMA,AAC,РМ,LFAC * Слика Fomat : JPG,BMP,JEPG,GIF,PNG * Компатибилен Диск : DVD,DIVX,MP4,MP3,MP2,VCD Превозот Ние ги користиме Изразат превозникот : DHL EMS и ПРОЗОРЦИ за да брод вашата нарачка, генерално, што е потребно за 7-12 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA.Ние сигурно ќе направи сè што може да ви помогне да ги добиете ПОБРЗО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

BJL поштенско Сандаче, Европски Стил Едноставна Надворешна Врата на Ѕидот Виси Предлог Кутија Градина со Заклучување

Изработени од поцинкуван лим материјал, тоа е силна и носатотпорни, а површината е со спреј обложени со

DEN 2155.20