• Новак
Пен носителот Мултифункционален Биро Пен Носителот Кутија Со Јасни Фиока,Контејнери Шминка Биро Организатор простор За Статистика Училиште Дома Канцелариски Уре

Пен носителот Мултифункционален Биро Пен Носителот Кутија Со Јасни Фиока,Контејнери Шминка Биро Организатор

DEN 1257.60

Достапност
Достапно за нарачка

Десктоп организатор : одлична за одржување на вашиот десктоп уредни и чисти.Оваа пен носителот може да се стави сите ваши моливи и пенкала во едно место.Организирајте ги вашите пишување алатки во едно место.На молив првенство, исто така може да се користи за чување на шминка четки, владетели и други високи табела додатоци.Подели на поделби, без страв од пенкало форма.Моливи, обоени моливи, фломастери, и ballpoint пенкала може да бидат зачувани.Голем капацитет, да се зачува простор.Може да се сместат 30-50 пенкала и други дребулии.Скала поставени, лесно да се преземе.Висок и низок зачекори партиции се направи полесно за пристап.Добредојдовте во мојата продавница!Мулти-цел : На голема површина е погодна за моливи, пенкала, хартија клипови, шминка четки, итн.Направете вашиот пенкала, моливи и означени области и табели изгледа почисто.Име на производ : Мултифункционален пен носителот со drawer Product боја : бела, розова, blue Product спецификации : еден piece Product големина : како shown Applicable сценарија : office, студија, home Note : Поради прирачник за мерење, големината на производот ќе имаат грешка на 1-3 CM, што е нормално.Забелешка : Поради разликата на мониторот, на производот ќе има некои грешки, што е нормално.Ако имате било какви прашања во врска со нашите пен носителот на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме и да се справат со тоа во рок од 24 часа.Водење на вашата канцеларија биро или countertop ослободени од хаос, лесно да се најде она што ви треба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76