• Новак
Blue Демонот ERCuSi-X .030 X 2LB Гајтанот Жица за Заварување

Blue Демонот ERCuSi-X .030 X 2LB Гајтанот Жица за Заварување

DEN 739.68

Достапност
Достапно за нарачка

Одличен избор за обединување на обична или поцинкуван лим, како и други обложени челици.Појавата област предмет на ерозија.Приклучи бакар, бакарни-силициум и бакар-zincs за себе или челик.Силикон Бронза е првенствено се користи за МИГ, TIG и гас заварување на бакар-силициум и бакар-цинк основни метали на себе и на челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76