• Новак
Heliopan 77mm Неутрален Густина 10x (3.0) Леќи на Камерата Филтер (707789)

Heliopan 77mm Неутрален Густина 10x (3.0) Леќи на Камерата Филтер (707789)

DEN 3598.56

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.8 (Од 1 До 6 Прекинува).Нашите прецизност намали месинг прстен обезбедува безбеден и здрав одговара, се повеќе отпорни на странични удари, и помалку е веројатно да се поврзе или крст-тема по проширена употреба.Нашите стакло е специјално земјата и се полира за да се минимизира внатрешна рефлексија, додека да осигура дека квалитетот на вашите слики не се деградирани со користење на нашиот оптика во предниот дел на вашето леќа.На Неутрален Густина на филтерот исто така, се врши исклучително добро под светлина услови.Тоа е, исто така, специјално појачани да се спротивстави на повеќето влијанија.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Heliopans светски познатиот Солидна Неутрален Густина Филтер се појавува сива и го намалува количеството на светлина постигнување или дигитални сензорот или филмот авион.Ова му овозможува на корисникот флексибилност за да се одржи константен отвор на побавно shutter брзини, што го прави идеален за снимање на движење.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Нашиот стандард 8-Слој Мулти-Слој минимизира рефлексии и не се меша со резолуцијата на камерата оптика.Ова затемнување на сликата овозможува подолга изложеност без неутрализирање целокупната боја и тоналитет.Изградена од највисоките германски Schott Оптика, кој гарантира неверојатна оптичка резолуција.Пошироката apertures и пократок длабочина на полето се направи простор за оптимално преден план и позадина поделба.Сите суровини и репроматеријали, се подготвува и се на рака се собраа во нашата фабрика и не остави нашиот објект додека не се целосно да се проверуваат од страна на нашиот квалитет техничари.Филтер Фактор : 0.Ние не се извор на сите материјали надвор од Германија во собранието и изградба на нашите производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76