• Новак
EXCEART 4pcs Бисер Салфетка Прстен Круг Пластични Бисер Цвет Салфетка Носители Токи Трпезариска Маса Лен Додатоци за Свадба Банкет Дома Партија Оркестарот Кујна

EXCEART 4pcs Бисер Салфетка Прстен Круг Пластични Бисер Цвет Салфетка Носители Токи Трпезариска Маса Лен Додатоци

DEN 268.56

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за хотел, ресторан, забава, свадба, Божиќ, итн.Направи празнична вонредни прилики и секој ден собири незаборавни.Убав прилог на секоја маса амбиент.Добар компромис помеѓу цврста и нежен.Површината на секој салфетка прстени со имитација бисери, додавање на боја на вашата маса, создавајќи луксузен атмосфера што го прави да се чувствувате среќни.Усвоен супериорен квалитет на материјалите, тоа ќе ви послужи за многу години да дојде.Опис Оваа точка е салфетка прстен.Тоа е добро обработени да биде добра декорација во исто време добар држачот.Убава имитација бисер дизајн шапка даде дополнителна bling изглед на салфетка прстен.Убав прилог на секоја маса амбиент.Карактеристики - Боја : Бела Големина : За 4. 50 X4. 50 X0. 80см - Материјал : Пластика - Донесен супериорен квалитет на материјалите, тоа ќе ви послужи за многу години да дојде.- Површината на секој салфетка прстени со имитација бисери, додавање на боја на вашата маса, создавајќи луксузен атмосфера што го прави да се чувствувате среќни. - Убав прилог на секоја маса амбиент.Добар компромис помеѓу цврста и нежен.- Погоден за хотел, ресторан, забава, свадба, Божиќ, итн.- Направи празнична вонредни прилики и секој ден собири незаборавни.Пакет Вклучувајќи 4 x салфетка прстени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40