• Новак
GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани Род Џеб Прозорец Завеса за Момчиња и Девојки Соба Орк

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

DEN 1029.12

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина. 3" прачка џеб врвот одговара на повеќето стандардни прачки, што го прави завеси лесно да се инсталира и слајд.Висок Квалитет на Материјалите : Се Направени со премиум полиестер микрофибер материјал, мазна и мека, увезени.Функција : Овие завеси не само потемни собата, но исто така обезбеди изолација на просторијата, ефикасно спречува ладно или преносот на топлината од надвор, ќе се зголеми ефикасноста на енергијата на вашиот дом.Уникатна Декорација : Нашата завеси користи уникатна технологија на печатење и се трајни.Украсете ја вашата соба со различни стилови на печатени обрасци, обезбедување на повеќе можности за вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, итн.Грижа Инструкции : Машина перат во нежни циклус, не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно.Софистициран дизајн ви овозможи да заличи вашето дома декор, правење на вашиот простор за живеење повеќе жив.Заштитете го вашиот мебел, подови и дела од ужасот на сонцето.Драпериите настануваат се дебели доволно да блокови од несакани светлина и бучава,Совршен драпериите опција за некој сака да го блокира дневна светлина, да се нап, или да чувате сонцето сјајот исклучите вашиот ТВ, помага да се потемни од вашата соба и ви дава екстра приватност поттикнување на ден прагови и оние кои имаат проблеми со заспивање имаат добар сон.Термички Изолирани& заштеда на енергија,reducie лето топлина да дојде и кул воздухот да излезе, обезбедувајќи ви удобно соба да се релаксираат.Insulate зима, студ, водење на вашата соба многу потопол.освен за сметки за енергија.Погоден за : Спална соба, дневна соба, трпезарија, бебе соба, детска соба, канцеларија, медиумски простор, или на друго јавно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16